Інгредієнти

Aloe vera

blank

Алое Вера, яке ще називають “Лілія пустелі”, походить з Алое, яке зустрічається в жаркому і сухому кліматі і яке може досягати до 1 м у висоту.
Існує понад 200 різновидів алое, але лише декілька можна назвати “справжнім алое” або “алое вера” латинською мовою. Остання перетнула століття і всі великі цивілізації, оскільки її косметичні властивості були відомі ще з Древньої Месопотамії.

Використання алое

Алое вера тисячоліттями славиться своїми лікарськими властивостями. Дійсно, його використовували різні народи в усіх куточках світу. Навіть Махатма Ганді засвідчив у одному з листів, що він вживав Алое під час одного із своїх перебувань у Південній Африці.

Свіжа м’якоть цієї рослини тоді не перестала цікавити вчених з усього світу, і сьогодні визнано близько 160 діючих принципів.

Позбавляючи різних недуг, від проблем з травленням до ревматизму, Алое Вера також є прекрасним стимулятором імунної системи.

Які його переваги для шкіри та волосся?

Алое вера має багато властивостей:

– Зволоження

– Стимулює вироблення колагену: допомагає відновити баланс шкіри

– Протизапальний: загоює шкіру після опіків або сонячних опіків і бореться з певними шкірними проблемами, такими як екзема або вугрі

– Загоювання: допомагає залікувати певні рани

Від Єгипту до Стародавньої Греції зволожуючі та цілющі властивості Алое Вера вже зробили його щоденним косметичним засобом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *