Наші нагороди

sub-title
BIOGANCE, інноваційна і нагороджена компанії
Trophée-Bronze-Natexpo-2017-170x138

2017 - бронзовий трофей INNO BIO

Нагороджений NATEXPO, міжнародною виставкою органічних продуктів, для 100% органіки і Ecocert: ORGANISSIME.

edit-ernstandyoung-170x112

Одна з найбільших в світі фірм з фінансового аудиту та консалтингу. Ця нагорода підкреслює чудові кар’єрні можливості молодих підприємців і заохочує «високопотенційного» стартап-лідера, який продемонстрував інновації на своєму ринку і зробив його одним з лідерів майбутнього.

biogance-Global-PETS-Forum-Award-170x127

Biogance переміг у 22 січня 2015 року в Мадриді престижну нагороду Global PETS Forum Award. Ця премія присуджується престижним голландським журналом PETS International. Він заохочує компанії, які продемонстрували значні результати в міжнародній індустрії домашніх тварин. Цей форум, організований щороку в великому європейському місті, збирає 200 топ-менеджерів з 26 країн світу. Biogance став першим брендом гігієни та догляду, який завоював це звання, і в даний час є однією з 11 компаній, нагороджених з 2004 року за динамічність, креативність і експортну стратегію, таких як: Tetra, Rogz, Hagen, Pets at Home, Fressnapf.

trophée-de-la-communication-100x100

Кращий професійний сайт для Biogance. Ці трофеї дозволяють нагородити кращих комунікаційних дій і кращих комунікаторів державної служби та світу компанії.

Наші сертифікати

sub-title
BIOGANCE, якість - це наш пріорітет
Ecocert-Test-170x117

Етикетка ECOSOIN

Biogance – перша компанія, яка запропонувала ECOCERT асортимент контрольованих продуктів з етикеткою Ecosoin під назвою Organissime! Цей ярлик ні обов’язковим, але ми зробили усвідомлений і освічений вибір для його реалізації, щоб пропонувати продукти для наших тварин відповідно до тих же стандартів, що і людська косметологія. Цей асортимент продукції відповідає основоположним принципам довідкової системи ECOCERT. Тобто використання інгредієнтів з поновлюваних ресурсів і здійснюється за допомогою екологічно чистих процесів. Дійсно, наші продукти не містять ГМО, парабенів або феноксіетанолу. Крім того, 98% інгредієнтів у складі наших продуктів Organissime відбуваються з органічного землеробства, як того вимагає етикетка ECOCERT!

ISO-22716-100x100

Належна виробнича практика

Biogance має сертифікат ISO 22716. Дійсно, дотримання належної виробничої практики (GMP) є одним із стовпів європейського регламенту щодо косметики. Цей регламент встановлює дуже суворі заходи для гарантування безпеки косметичних товарів, щоб завжди пропонувати нашим споживачам якісну продукцію та відповідно до чинних норм. Ми перша компанія, яка отримала цю сертифікацію ISO щодо гігієнічних засобів для тварин!