Блог

Поради, як зробити вашу кішку щасливою

Величезне запитання, на яке можна надати багато відповідей!

Спочатку давайте трохи перейдемо до основ: кішка – це територіальна хижа тварина, яка спілкується через феромони. Пам’ятайте, що ми, люди, більше не знаємо, як свідомо розшифровувати феромони, але ми продовжуємо виділяти їх під кожну свою емоцію. Насправді наші феромони та коти є загальними на 95%.

Кілька порад, щоб порадувати кота

Звідти ми вже можемо розглянути кілька шляхів:

  • Поговоріть зі своїм котом, щоб надіслати йому повідомлення про безумовну любов, але також заспокоїти його і дати зрозуміти, що без нього життя було б дуже сумним. Я часто запитую в терапії, яку розробляю, щоб проводити кілька хвилин на день, справді розмовляючи з вашим котом. Скажіть, як це насправді відчувається. Якщо співробітник нам нервує, скажіть їм, що це нормально, якщо ви дратуєтесь, повертаючись додому вночі.
  • Ми також можемо порадувати вашого кота ласощами, які йому особливо подобаються, і які ми залишаємо за собою моменти співучасті та ніжності. Своєрідною нагородою, яка говорить спасибі за те, що ти поруч із тобою, і за те, що ти любиш його.
  • Запрошення погратися для нього буде моментом обміну та задоволення. Там важливо, якщо кішка захоплюється, щоб не лаяти його або не намагатися покарати. Якщо він витягне кігтики, зупиніть його, скажіть «ні», заспокойте його і відновіть гру. Якщо він діє так, це з одного боку в запалі, і, звичайно, відчувається незначна відсутність психосоціальної абстиненції.
  • Хвилинка ніжності також може стати найбільшим подарунком кота. Вранці в ліжку або ввечері на дивані є безліч можливостей. Це нас засмучує, і це також приносить йому велику користь, коли знає, що ви витрачаєте час на його добробут.
  • Деякі коти люблять вирощувати котячу м’яту, яка насправді є просто пророщеною пшеницею. Запахи також важливі для котів. Котяча м’ята, також відома як котяча м’ята, – це різновид м’яти, яка збуджує органи чуття Міну. Бажання зіграти, покататись і зіграти дурня обрушилося на нього, і це була ще маленька мить щастя.

Щаслива кішка – це кішка, яка майже не отримує стресу, а кішка без стресу – це кішка, яка не матиме проблем з поведінкою! Гра вартує свічки: кілька хвилин тут і там, і кішка в порядку!

А якщо у вас 2 і більше котів, пам’ятайте, що ви дотримуєтесь стажу: ви не можете обіймати наймолодших, не давши найстаршому дозу смакових рецепторів!

Уникати

Ви розумієте, дуже легко догодити своєму коту, але буває і зворотне: підвищений голос, раптовий жест, роздратування проти третьої сторони, м’яч, кинутий у молодшого друга, все це може спровокувати невеликі катаклізми в житті домашньої кішки.

  • У дикій природі кішка не страждає від стресів, занадто зайнята годуванням. Нашій кішці та її життю як патахона, котрий харчується за бажанням, не доводиться турбуватися з цього приводу, але її розум повинен бути зайнятий, і ми швидко закружляли в голові кота! Ось ще один спосіб зробити його щасливим: залиште музику або телевізор, коли ви підете на роботу, він буде почуватись менш самотнім.
  • А самотність – ворог домашньої кішки. Пам’ятайте, що не залишайте його в спокої занадто часто. Виїжджайте кожні вихідні, залишаючи Міну вдома, поки ми працюємо кожен день тижня; для нього це занадто. Привчіть його йти за вами, для його задоволення, і вашого!
  • Так само, не думайте, що друга кішка, безумовно, може змусити вашу кішку почуватися менш самотньою! Як хороша одинока територіальна тварина, яким він є, життя громади не входить до його логіки, навіть якщо він, очевидно, приймає його охоче. (Це може бути навіть прямо протилежним тому, що, на вашу думку, ви робите для її блага. Він відчує, що ви збираєтеся вдвічі скоротити час на ігри та обійми, але також і вашу любов до нього, він не розуміє, що ми можемо любити обох тварин так само, як інших, він звик думати в центрі Всесвіту, а центр Всесвіту не може бути підданий найменшій конкуренції!)

На закінчення

На закінчення пам’ятайте, що кішка не любить, коли її змушують виконувати нашу волю, і тому, дозволяючи їй робити те, що вона хоче, коли вона хоче, ми пропонуємо їй кілька хвилин напруженого щастя. Однак це не означає, що ми не повинні встановлювати межі: як і у всьому, все потребує щасливого середовища.

Немає маленьких задоволень, є лише ті задоволення, які радують серце! Що більше, ніж багато щастя з вашим котом?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *