Блог

Захистіть свою кішку від бліх

Прогулянка, зустріч і ваша кішка повертається з блохами. Це насправді несерйозно, але з цим потрібно негайно боротися. Дійсно, блохи можуть викликати не лише свербіж ….

Чи є у мого кота блохи?

Блохи викликають у котів стійкий свербіж. Це невеликі коричневі тварини, які живуть на тварині близько трьох тижнів. Ви, звичайно, можете шукати їх у шерсті тварини, але є ще простіший фокус…

Порада: почистіть тварину білою тканиною. Якщо у нього бліхи, ви швидко помітите їх послід. Це ті маленькі темно-червоні точки, складені з перетравленої крові.

Лікувати обов’язково

Вкрай важливо лікувати уражену кішку. Це пов’язано з тим, що блохи не тільки викликають свербіж, але й можуть бути причиною більш серйозних проблем зі здоров’ям.

Як? ‘Або’ Що?

Пероральні суспензії, аерозолі, краплі, порошки, нашийники проти бліх … На ринку ви знайдете багато продуктів, які ви, звичайно, можете використовувати. Не забувайте лікувати всіх тварин у будинку.

Також подумайте про ставлення до навколишнього середовища

Лікування тварини недостатньо. Самки щодня відкладають яйця, які опускають на землю. Личинки, що виходять з нього, можуть місяцями чекати нової жертви. Наприклад, ваша кішка … Щоб назавжди позбутися бліх, вам доведеться ставитися до навколишнього середовища одночасно з котом.

Спрей

Знову ж таки, ваш ветеринар зможе призначити ефективні продукти. Вони в основному випускаються у формі спрею, який вбиває дорослих бліх та запобігає розвитку личинок.

Пилосос

Часте пилососування будинку допоможе вам позбутися личинок та яєць, які гніздяться в килимах та килимах…

Пам’ятайте, що ми, люди, більше не знаємо, як свідомо розшифровувати феромони, але ми продовжуємо передавати їх кожної з наших емоцій. Крім того, наші феромони і котячі поширені на 95%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *